Servis a údržba ihrísk

Servis a údržba ihrísk

Prevencia je lepšia ako liečba!!!

Hlavnou prioritou Športových stavieb s.r.o.  po odovzdaní zrealizovaného športoviska je, aby si športový povrch zachoval dlhodobo pekný vzhľad a stabilné športovo-technické parametre.
Pravidelnou údržbou a našim servisom si predĺžite životnosť športového povrchu.

Cieľom starostlivosti pri umelých trávnikoch je udržať vlákna “slobodné a otvorené”. To zvýši kvalitu hrateľnosti a schopnosť povrchu odvádzať vodu po daždi bezproblémovo a rýchlo.

Stromy sú najčastejší vinníci cudzorodých látok pre syntetické povrchy. Lístie, ihličie, drobné nečistoty, atď môžu spôsobiť problémy, a to buď tak, že zablokuje váš odvodňovací systém, alebo sú príčinou vzniku machov a plesní (klzké miesta).

V rámci starostlivosti o ihrisko s umelým trávnatým povrchom je dôležité vykonať minimálne 1 krát ročne špeciálnu údržbu strojovým vybavením na to určeným.
Táto činnosť spočíva v odstránení mechanických a prachových nečistôt nielen z povrchu z umelej trávy ale aj jeho výplne. Táto údržba predlžuje životnosť umelej trávy, udržiava hracie vlastnosti vo vynikajúcej kvalite, zlepšuje vodopriepustnosť a taktiež zlepšuje vizuálny dojem. Umelý trávnik tak mnoho rokov slúži ako nový.

Naše servisné práce:

  • kontrola spojov umelého povrchu a ich prípadná oprava
  • kontrola množstva zásypového materiálu a jeho prípadné doplnenie
  • repasácia poškodených miest povrchu a príslušenstva (siete, šport. vybavenie, atď.)
  • strojné prečistenie športového povrchu
  • dodávka zásypového materiálu pre potrebu prevádzkovateľa športoviska

servis a udrzba ihriskservis a udrzba ihrisk

S vykonaním takejto údržby u Vás neváhajte kontaktovať Športové stavby s.r.o., ktorá disponuje vlastnou servisnou technológiou a s radosťou takúto údržbu a prečistenie zabezpečí.

Naše realizácie

Kontaktujte nás

  • Adresa: Nové Prúdy 2484/8, 911 01 Trenčín
  • Tel: +421 911 761 509
  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.